WTF?

В контрольному матчі броварський «Юніон» мінімально поступається сусідам із Красилівки

В суботу, 20.04.2019 року в Броварах в рамках підготовки до чемпіонату Броварського р-ну з футболу серед команд I ліги, відбувся контрольний матч між броварським футбольним клубом «Юніон» та командою з с. Красилівка «Арсенал».

Матч розпочався дещо із запізненням, адже гра повинна була розпочатись відразу після закінчення матчу між ФК «Побратим» (Бровари) та ФК «Барс» НГУ (Вишгород), які проводили футбольний поєдинок в рамках Ліги учасників АТО. З технічних причин даний матч АТОшників розпочався дещо пізніше зазначеного раніше часу.

Підтримати гру броварчан у матчі «Побратим» - «Барс» НГУ прийшли броварські АТОшники, серед яких журналісти видання «At Brovary» помітили і Анатолія Фатєєва, який, здавалось, найбільше переживав за своїх земляків.

Нажаль, після першого тайму броварчани вже програвали з рахунком 0:3. В другому таймі у гравців «Побратима» були шанси на "кам-бек", але вишгородці вибудували надійну лінію захисту, їх цей рахунок влаштовував... Голів у другому таймі вболівальники не побачили і гра між ФК «Побратим» (Бровари) та ФК «Барс» НГУ (Вишгород) так і закінчилась з рахунком 0:3.

Відразу після цього матчу на поле вийшли гравці броварського ФК «Юніон» та красилівського ФК «Арсенал». А вивів їх на поле ніхто не інший, як голова федерації футболу м. Бровари Микола Логвін. Саме він в цьому матчі виконував обов'язки головного арбітру.

Цікаво, що саме з футбольною командою «Арсенал» юніонівцям ще прийдеться зустрітись ще мінімум два рази, але вже в офіційних зустрічах в рамках чемпіонату Броварського р-ну з футболу серед команд I ліги. Тому даний контрольний матч став таким собі знайомством з командою-суперником. Хоча красилівчани «познайомились» з напіврезервним складом броварського футбольного клубу.

• ФК "Арсенал" (Красилiвка)

Початок матчу був рівним для обох команд, але поступово гравці броварського «Юніону» перехватили ініціативу та почали більше часу контролювати гру. Виникали небезпечні моменти біля воріт «Арсеналу», але реалізація цих моментів залишала бажати кращого.

Наступ на ворота «арсенальців» не припинявся, але м'яч не летів у ворота суперника. Хоча гравці «Арсеналу» не відсиджувались в обороні та їхні флангові атаки також здавалися небезпечними.

Без забитих м'ячів закінчився перший тайм і команди пішли на відпочинок.

Сценарій другого тайму мало чим відрізнявся від першого. «Юніон» контролював гру, намагався заштовнути «шкіряного» у ворота суперника, але доля була не на їхньому боці.

Навіть два випади броварчан один на один із голкіпером суперника не увінчалися успіхом. А от в кінці другого тайму гравці красилівського «Арсеналу» скористалися своїм шансом - одна з небагатьох атак закінчилась взяттям воріт ФК «Юніон».

Матч так і закінчився з мінімальною перевагою красилівського ФК «Арсенал» - 0:1.

Наразі залишається небагато часу до старту чемпіонату Броварського р-ну з футболу серед команд I ліги, в якому жодну команду не можна назвати слабкою та кожна з яких має шанси перемогти в цьому турнірі.