WTF?

ФК «Побратим» із Броварів поступився житомирському «Куполу-95»

ФК «Побратим», який представляє Бровари в Лізі учасників АТО група «Північ», 18 липня, у рамках VII туру (перенесеного) приймав житомирський ФК «Купол-95».

Про це повідомляється на сайті Броварської міської ради.

Матч розпочався о 8-ій ранку на новому стадіоні в парку відпочинку «Перемога». Ще в першому таймі гостям вдалося відкрити рахунок – 1:0.

У другому таймі житомиряни продовжили вести – рахунок став 2:0. Броварчани відповіли лише раз – гол на рахунку Олексія Скітейкіна з подачі Станіслава Ніякого.

Як підсумок маємо рахунок 2:1 та прикру поразку ФК «Побратим» на своєму полі. На сьогодні броварчани мають одну перемогу в п’яти зіграних матчах.

Сподіваємося, що не дуже вдалий початок не зломить прагнення до перемоги, та бажаємо  ФК «Побратим» яскравих матчів і майстерних голів у ворота суперників!