WTF?
     
Зустріч «на перетині двох світів». Як в Броварах святкуватимуть День Незалежності


Останнім часом наше життя стає все більш орієнтованим на користування послугами через мережу інтернет. І культурна сфера не є виключенням у цій загальносвітовій тенденції: онлайн-покази модних колекцій, віртуальні виставки художників, концерти з використанням VR та AR технологій... Не випускаючи з рук гаджету, ми знаходимо розваги на будь-який смак! Але й, водночас, скучили за "живою" атмосферою свята, звичною для багатьох прогулянкою літнім вихідним днем улюбленими місцями – центром міста, парковими алеями в надії потрапити на видовищну івент-подію, відвідати галасливий ярмарок чи взяти участь у веселих розвагах.

Тож, відділ культури Броварської міської ради призначає зустріч "на перетині двох світів", де кожен може обрати формат святкування собі до душі...

Який привід? Відзначення державного свята – 29-ї річниці Незалежності України!

Де і коли? На затишних алеях парку "Перемога" ввечері святкового дня 24 серпня. І зустріч неодмінно відбудеться, якщо дозволить епідеміологічна ситуація і обмеження, які будуть діяти на той час.

На що очікувати?  Числені локації та презентаційні простори, фото-зони та майстер-класи, арт-спейс юних художників та благодійний ярмарок, а для охочих провести своє дозвілля активно – квестова програма з купою цікавих завдань, у розв'язанні яких стане у нагоді мобільний "помічник".

Та, ВАЖЛИВО! – вже  відсьогодні заклади культури на своїх сторінках у Facebook пропонують взяти участь в онлайн-заходах, мета яких розширити можливості аудиторії щодо творчої реалізації кожного та об'єднати всіх навколо ідеї святкування.

Тож, запрошуємо на сторінки наших закладів! Підписуйтеся та чекайте на запрошення!

Броварська міська рада