WTF?
     
Авто зі США - вигідна покупка чи ризикована інвестиція

Переваги і недоліки авто з США

Головним недоліком при придбанні авто зі США є неможливість оглянути авто поки воно не прибуде в порт. В певному розумінні, це купівля «кота в мішку». Хоча і це не є зовсім правдою – історію автомобіля можна перевірити в офіційних базах за помірну плату.

Іншим вагомим мінусом є час очікування: доставка автомобіля може зайняти до трьох місяців і цей час варто враховувати всім, хто хоче придбати авто зі США

Що стосується переваг, то їх значно більше:

Економія: багато автомобілів виставляються на аукціони представниками страхових компаній. Після символічних ДТП їх продають за символічні суми. Це наглядний приклад того, що Америка перенасичена автомобілями і готовністю розраховувати  вторинний ринок на покупців з інакших країн, включаючи й Україну. Тобто, перший плюс – економія.

Якість та комплектація: переважно рівні американські дороги не псують машини під час експлуатації. В поєднанні з якісним паливом це значно продовжує  експлуатаційний період авто. Не варто забувати і про те, що американські водії їздять набагато делікатніше, і користуються власними машинами рідше, ніж українці, що дозволяє зберегти їх в ідеальному стані.

Той же американський менталітет сприяє тому, що американські авто відрізняється багатою комплектацією, у порівнянні з своїми «європейськими колегами». Коробка автомат, клімат-контроль, яскравий, стильний дорогий дизайн – це те, без чого переважна більшість американців не уявляє своїх автомобілів.

Прозорість: купуючи авто в Америці, Ви гарантовано маєте можливість відслідкувати її історію – власників, ТО, можливі ДТП. Все прозоро і відстежується в офіційному порядку. Це дозволяє уникнути не тільки неприємних сюрпризів під час експлуатації, а й проблем з законом.

Одним із найважливіших факторів успішної покупки є вибір підрядника – в мережі багато аферистів і просто недобросовісних підрядників. Серед надійних підрядників варто виділити компанію Buy&Go – автомобілі проходять три ступені перевірки, серед яких перевірка CarFax, доставка автомобілів здійснюється тільки компанією Maersk – одним з найбільших логістичних операторів світу, а співробітники компанії супроводжують вас на всьому шляху купівлі авто.

Як бачимо, основним мінусом купівлі авто зі США є тривалість очікування. Але на фоні значно нижчої ціни, кращого стану та комплектації цей мінус здається не таким вже й значним.

Якщо ви готові кілька місяців почекати, щоб отримати якісне авто з прозорою історією на 20-30% дешевше, ніж в Україні – рекомендуємо звернутися до компанії Buy&Go та втілити свою мрію в життя.