WTF?
Як, де та коли мешканці Броварів зможуть відсвяткувати новорічні свята цьогоріч? На це запитання нам дали поки що загальну, насичену сюрпризами, інформацію організатори святкування

Читати більше »

Требухів
Турнір був присвячений Дню Збройних Сил України і мав на меті виховання майбутніх захисників своєї Вітчизни та формування в них готовності служити в лавах ЗСУ  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 209   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
27 листопада о 04:58 до оперативно – диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання крівлі у приватному житловому будинку за адресою: Броварський район с. Требухів по вулиці Гоголівська, 91  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 681   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
23-го листопада о 01:04 на пункт зв'язку 21 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі с. Требухів вул. Чапаєва, 10, в результаті якої пошкоджено автомобіль Фолксваген Пассат  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 927   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
На спецлінію «102» надійшло повідомлення від громадянина, який не представився, що у с. Требухів Броварського району літній чоловік, підірвавши гранату хотів позбавити життя свого односельця  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 559   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Святковими вихідними рятувальники Броварщини не відпочивали: гасили автомобіль, кукурудзяне поле та господарчу будівлю  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 223   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
08.10.2019 року в с. Требухів, Броварського р-ну, дорожньо-транспортна пригода за участі легкового автомобіля марки «Ауді 100» та двох пішоходів  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 3472   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Після концерту пішов дощ, тому друзі заховались від нього під дах вже непрацюючого кафе «Оазис», що в парку «Перемога». А далі була масова бійка, були газові балончики, кастети, ножі, пістолети та лікарня...  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 9134   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
1 вересня - особливий та хвилюючий день для багатьох українських родин! Чиїсь дітки вперше підуть до школи, де їх чекатиме перша вчителька, а хтось з новими силами і цікавістю знову сяде за парти, щоб здобувати такі важливі нові знання  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 319   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Броварський відділ поліції повідомив виданню «AT Brovary», що  зникла 15-річна дівчинка, яка проживає в с. Требухів, Броварського р-ну знайшлась і в даний момент перебуває по своєму місцю проживанню  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2492   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
Вчора, 30.07.2019 близько 10:30 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення, що на межі Броварського та Бориспільського району горить поле  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 264   
Рейтінг:    -
0
    +
0