WTF?
     
Екстремали-відчайдухи Броварів показали «на що здатні»

  На святкуванні 385-ої річниці з дня заснування нашого міста знайшли свою «затишну» місцину і броварські любителі адреналіну. Для них організували показові виступи представники екстремальних видів спорту на скейт-майданчику в парку «Перемога».

  До офіційного початку заходу показували свої навички наймолодші екстремали. Вони, як справжні палисвіти, без натяку на страх демонстрували власні вміння. До речі, маленькі екстремали в дечому були навіть кращими за своїх старших колег.

  Мабуть, найбільше гостей заходу вразили велосипедисти. Ніхто не зміг приховати подиву, адже просто так дивитися на те, що виробляли молоді велоспортсмени, було неможливо. У той чи інший момент кожен мимоволі питав сам себе, невже можна таке виробляти на звичайному велосипеді? А здивувати справді було чим: стрибки та зіскакування з трампліна, їзда без рук і ніг, перекиди та ще багато чого. І все це з посмішкою на обличчі!

  Далі майданчик перейшов до ролерів. Вони виконували різноманітні трюки, які, до речі є дуже небезпечними для здоров’я, чим власне і викликали захоплення глядачів. Для демонстрації своєї майстерності їм, навіть, не завжди був потрібен трамплін.

  Останніми виступали фанати скейтборду. Мабуть, тому що їх чомусь зібралося найменше. Ось вони вже показали справжні дива і на асфальті, і на поруччях, і на сходах - словом всюди, де тільки можна відпрацьовувати трюки. Деякі виконували навіть серії елементів, - а це в десятки разів складніше.

  Не знаю, коли наші екстремали звільнилися від страху, але те, що вони роблять не підготовленого перехожого може й налякати. Проте всі гості заходу залишилися задоволеними. Вони отримали свій заряд адреналіну та драйву, за що були щиро вдячними спортсменам.