WTF?
     
Чи потрібна Броварам радіостанція?

У своїй доповіді, директор радіостанції Кривобок Наталія Андріївна зазначила, що підприємство потребує ліквідації. За її словами, у місті усього 1000 активних радіоточок, збільшити які фактично неможливо, через те, що мережі знаходяться у власності «Укртелекому».

Така позиція обурила деяких депутатів, адже наявність радіо може бути важливим способом передачі інформації мешканцям міста під час війни, надзвичайної ситуації або, наприклад, буревію.

Радіостанція була заснована 23 липня 1997 та чи доцільно її ліквідовувати чи можна реконструювати?

За словами директорки підприємства, були  пропозиції з приводу реорганізації роботи радіостанції, наприклад, перехід на FM-частоту. Але на чисельні запити надходять лише відмови з відпискою, що вільних частот немає. Але натомість приватним радіостанціям вдається знайти вільні частоти, хоча, за чутками, для цього потрібно мати певні зв’язки.

Була пропозиція переформатувати радіостанцію в Інтернет-радіо, тут вільного місця повно, але підтримки така пропозиція чомусь також не отримала.

Схоже, адміністрація підприємства втомилася від такого положення речей й хоче швидше закінчити його роботу, ніж реорганізовувати. Втім, на засіданні комісії депутати не підтримали питання про ліквідацію Броварської редакції міськрайонного радіомовлення, тому воно виноситься на сесію міської ради.

За січень-лютий підприємство отримало з міського бюджету 150 тисяч гривень на виплату заробітної платні та комунальні платежі. На потреби, пов’язані з ліквідацією підприємства знадобиться ще 226 тисяч, принаймні таку суму озвучила директор Кривобок Н.А. А от припинить своє існування броварська радіостанція чи ні, дізнаємось на найближчій сесії Броварської міської ради.