WTF?
Пропонуємо увазі читачів повний список кандидатів в народні депутати України на виборах-2019 в мажоритарному окрузі № 97 (Київська область)

Читати більше »

Громадське життя
Сьогодні, 18.07.2019 року керівники Броварського відділу поліції провели стройовий огляд та інструктаж особового складу щодо забезпечення правопорядку на виборчих дільницях  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 183   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Молодіжна делегація міста Бровари 7-12 липня 2019 року долучилася до 300 молодих людей та молодіжних працівників з 50 країн для участі в програмі «Молодіжний тиждень ENTER! Наші права, наше життя» в Страсбурзі (Франція) з нагоди відзначення 70-річчя Ради Європи, обговорення ролі молоді в боротьбі за права людини та демократію, надання пропозицій до Ради Європи, державних та місцевих органів влади щодо доступу молоді до соціальних прав  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 97   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В Броварах утворять робочу групу з перевірки об’єктів, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв на території на території нашого міста  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 745   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Інспектори ювенальної превенції Броварського відділу поліції спільно зі співробітниками Служби у справах дітей та центру соціальних служб перевірили умови проживання підоблікових сімей. Проведення таких рейдів дозволяє вчасно виявити недоліки у вихованні та умов місця проживання дітей  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 846   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Продовжуються літні канікули, а з ними і різноманітний відпочинок у санаторіях та оздоровчих таборах  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 176   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Як і казали батьки, пройшло трохи більше місяця, а один інструмент вже пошкодили і він не працює  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2014   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Поліцейські Броварщини організували спортивну розминку для дітлахів. Захід відбувся сьогодні у дитячому соціально-реабілітаційному центрі «Сонячне світло», що в с. Требухів під Броварами, які виїхали з наметовим містечком на острів річки Любич.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 136   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
З нагоди 70-річчя Ради Європи, за підтримки міста Страсбурга, Міністерства національної освіти і молоді Франції та Європейського молодіжного форуму з 8 по 11 липня 2019 року в Страсбурзі відбувається "Enter! Youth Week: Our Rights, Our Lives (Enter! Молодіжний тиждень: наші права, наше життя)»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 296   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Сьогодні, 09.07.2019 року в Броварах в парку «Перемога» відбудеться агітаційна акція на підтримку партії Анатолія Шарія  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2021   
Рейтінг:    -
3
    +
1
 
4 липня в.о. міського голови Олександр Резнік взяв участь в урочистостях з нагоди святкування Дня Національної поліції України  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 213   
Рейтінг:    -
0
    +
0