WTF?
День м.Бровари - 2015
19 вересня Бровари отримали Прапор Європи - почесну відзнаку, яка відкриває нашому місту нові горизонти.  Читати більше »
Автор: Sonina   
  
Переглядів: 1129   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
20 вересня на футбольному полі в парку «Перемога» зібралося більше двох сотень любителів песиків. Усі вони прийшли на ІX Всеукраїнську Сертифіковану виставку собак «Бровари-2015». Взяти участь можна було, всього-на-всього зареєструвавшись безпосередньо перед початком заходу.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 1042   
Рейтінг:    -
1
    +
2
 
Двадцять п’ять майстрів малої ракетки зібралося на тенісному майданчику, розташованому поблизу озера в парку відпочинку «Перемога». Під наглядам тренера ДЮСШ міського відділу молоді і спорту Миколи Казаченка вони боролися за призові місця в чотирьох вікових категоріях.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 883   
Рейтінг:    -
1
    +
1
 
​День міста Бровари по праву можна назвати днем спорту, адже цього дня відбулися турніри і змагання з різноманітних спортивних дисциплін. Так в двох броварських басейнах, «Купава» та ОРЦ, зібралися майбутні зірки плавання, для того, щоб визначити кращих.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 926   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
19 серпня на шаховому майданчику на відкритому в парку відпочинку «Перемога» відбувся турнір із шахів серед дорослих, приурочений Дню міста. Більш ніж двадцять кращих шахістів Броварів взяли в ньому участь. Змагання відбувалися за системою бліц (коротких партій за фіксованим часом).  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 969   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
В Броварах традиційно в день святкування міста 19 вересня на території Броварського лісництва вже вчетверте проводився відкритий чемпіонат м. Бровари - 3х- годинний марафон «Броварські дюни» на МТБ (гірських) велосипедах.   Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1069   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Невеличкий відеоролик, знятий в центрі святкування 385-ї річниці м. Бровари. Наші журналісти 19.09.2015 року побували в парку "Перемога", де проводився перший сімейний фестиваль BabyBoomFest  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 837   
Рейтінг:    -
0
    +
2
 
Цьогорічний святковий концерт до Дня міста не був схожим на жоден з попередніх. Того святкового для всіх броварчан вечора на Майдані Свободи лунала лише музика "Dj". Розважав глядачів спеціально запрошений на свято ді-джей.  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 817   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
На святкуванні 385-ої річниці з дня заснування нашого міста знайшли свою «затишну» місцину і броварські любителі адреналіну. Для них організували показові виступи представників екстремальних видів спорту на скейт-майданчику в парку «Перемоги».  Читати більше »
Автор: Juli   
  
Переглядів: 812   
Рейтінг:    -
1
    +
1
 
Броварські велоактивісти вирішили відзначити День міста масштабним велопробігом броварськими вулицями! Про це вони повідомляють на сторінках соц. мереж. 19 вересня 2015 року в м. Бровари на Майдані Свободи о 10:00 стартує святковий велопробіг.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1064   
Рейтінг:    -
1
    +
2