WTF?
Збережіть повну розважально-святкову програму, яка пройде в Броварах 1-го червня 2019 року

Читати більше »

Транспорт
7 травня відбувся черговий конкурс в Київській ОДА на якому серед іншого розіграли і 3 нових маршрути. 15 травня були визначені переможці конкурсу та нові маршрути отримали офіційного перевізника  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 2882   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В нашому місті є зупинки, які взагалі не облаштовоні. Саме це питання підняли члени громадської ради при виконавчому комітеті Броварської міської ради  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 299   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Броварська міська рада доводить до відома мешканців міста, що з метою забезпечення перевезення мешканців міста Бровари в поминальні дні крім перевезень до нового кладовища постійними маршрутами №327, №5, №2, додатково організовано перевезення пасажирів 5 та 6 травня 2019 року з району Геологорозвідка до міських кладовищ 2 автобусами за наступними маршрутами  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 289   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Сьогодні, 23-го квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради, під час якого розглянуто 39 питань порядку денного. Зокрема члени виконкому затвердили результати конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №9 в м. Бровари  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 243   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Цьогоріч нарощуються обсяги робіт із облаштування тротуарів в м. Бровари  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 343   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Капітальний ремонт здійснюється за рахунок кредитних коштів ЄБРР (Європейського банку реконструкції та розвитку) та ЄІБ (Європейського інвестиційного банку). Роботи планується розпочати найближчими тижнями  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1429   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Вчора, 02.04.2019 року відбулась чергова виїзна нарада міського голови м. Бровари Ігора Сапожко з проектантами, представниками організації – виконавця робіт та фахівців управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 824   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
КП Бровари - Благоустрій, сьогодні, 29 березня, по бульвару Незалежності будуть проводитись роботи з обрізки дерев  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 177   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Укрзалізниця розробляє проект повного оновлення системи приміських поїздів Києва. Поїзди планують запускати кожні 10-15 хвилин у години пік  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 1815   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
За результатами конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Бровари, що відбувся вчора, 12 березня, конкурсна комісія визначила переможцем ТОВ Дозор Україна  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 304   
Рейтінг:    -
0
    +
0