WTF?
Фестиваль «Сусіди». Що, де та коли буде проходити на День міста Бровари

Читати більше »

Спорт
З 09-14:09 у місті м.Глівіце (Польща) відбувся XIV International Silesian Woman's boxing Championship, в якому взяла участь жіноча збірна команда України та спортсменка Київської обласної ШВСМ броварчанка Марія ЛОВЧИНСЬКА  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 51   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 361   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В суботу 7.09.2019 р., до дня фізичної культури і спорту, Броварський міський відділ фізичної культури та спорту разом з Броварським велоклубом «44х11» на галявині в Броварському лісництві ввосьме провели осінній «Відкритий чемпіонат м. Бровари 3-хгодинний марафон «Броварські дюни» (ХСМ), гірський велосипед»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 95   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
08.09.2019 року пройшли матчі X туру чемпіонату Броварського району з футболу серед команд I ліги. Увага видання «AT Brovary» була прикута до матчу між броварським ФК «Юніон» та ФК «Альтернатива» з с. Шевченкове, який повинен був відбулись в м. Бровари на стадіоні «Спартак»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 200   
Рейтінг:    -
0
    +
1
 
28.09.2019 року в с. Сальне, що в Ніжинському районі Чернігівської області, відбудеться другий щорічний фестиваль мисливських традицій. Броварський район представлятимуть дві команди - УТМР1 та УТМР2 на чолі з їх капітанами Олегом Поліщуком та Євгеном Тараном  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 462   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
З 6-го по 8-е вересня 2019 року в м. Біла Церква пройшли чемпіонати Київської області з шахів серед дітей до 12-ти, 16-ти та 20-ти років  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 85   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
03.09.2019 року в Броварах на стадіоні «Спартак» відбувся матч в рамках чемпіонату міста Бровари з футболу. На полі зустрічались місцевий ФК «Юніон», який виступає в першій лізі чемпіонату Броварського району та ФК «Беркут-Легіон», який бере участь у вищій лізі чемпіонату Київщини  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 228   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
В останній день літа, 31.08.2019 року відбулись матчі IX туру чемпіонату Броварського району з футболу серед команд першої ліги  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 513   
Рейтінг:    -
1
    +
0
 
25 серпня на стадіоні «Спартак» в Броварах, відбувся матч 8-го туру чемпіонату Броварського району з футболу в першій лізі, де місцевий «Юніон» приймав лідера турнірної таблиці «Богданівку»  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 121   
Рейтінг:    -
0
    +
0
 
У Таллінні (Естонія) тривають змагання чемпіонату світу з боротьби серед юніорів  Читати більше »
Автор: Zakhar   
  
Переглядів: 210   
Рейтінг:    -
0
    +
0